Odchudzanie skuteczne na Slank
Świetny trening fitness nie tylko dla kobiet i kompletnie za darmo Email
wtorek, 01 czerwca 2010 13:44

dziewczyna ćwicząca na plecach

Wszystkim dziewczynom, które fitnessem interesują się bardziej i podchodzą do tego z naprawdę dużym zaangażowaniem oraz tym, które mają zamiar ostro wziąć się za siebie, polecamy kanał fitnesski Zuzany Light na Youtube. Na przeszło 300 filmach, za darmo, pokazuje ona, w jaki sposób ćwiczyć skutecznie, tracąc zbędne kilogramy, rozciągając mięśnie i zdobywając siłę. Oczywiście wiele z ćwiczeń, które pokazuje, przeznaczonych jest raczej dla zaawansowanych fitnessek, jednak korzyści z jej instruktaży mogą mieć wszyscy, także początkujace dziewczyny. Namaksie.pl będzie często zachęcać do jej szkoleń, przy okazji opisywania ćwiczeń i diet oraz w zakładce wideo/fitness.

Zuzana Light

 

Filmy z Zuzaną na Youtube są po angielsku i jest ich bardzo dużo. To, że trudno się w nich odnaleźć, może sprawić, że wiele z Was może się zniechęcić. By pomóc Wam dotrzeć do właściwych ćwiczeń, przedstawiamy krótką mapkę na początek. Przedstawione kanały nie zawierają wszystkich filmów Zuzany, ale jeśli jej jeszcze nie znasz, będą one dla Ciebie bardzo dobrym wprowadzeniem.

 

  1. Ćwiczenia przygotowujące do lata (są już ułożone w dziale wideo)
  2. Ćwiczenia wzmacniające całe ciało
  3. Intensywny fitness w domu na spalenie tłuszczu, pobudzenie metabolizmu i kondycję
  4. Intensywny 20-minutowy cykl ćwiczeń na całe ciało
  5. Ćwiczenia na dolne partie ciała
  6. Pełen trening ukierunkowany na spalanie tłuszczu

 

Podzieliliśmy filmy i wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze. Wszystkie znajdziesz pod tym adresem na Youtube.

 

Będziemy regularnie grupować filmy Zuzany w partie tematyczne w zakładce wideo oraz tłumaczyć założenia tych filmików (generalnie Zuzana robi to świetnie, ale po angielsku, więc dla wielu może być to spory problem).

 

Ps. Są to też świetne ćwiczenia dla mężczyzn!

 
Portal przegląda teraz 9 gości